Laiks padziedāt!

Trešdiena, 02 Augusts 2017

Biedrība „Radošās Idejas” realizē projekta „Dzīvojam kopā” aktivitātes –

kultūras pasākums „Laiks padziedāt”

2017. gada 1.augustāplkst.15.00 Biedrība „Radošās Idejas” „Latgales NVO projekta programmas 2017” projekta „Dzīvojam kopā” ietvaros turpina pasākumu un meistarklašu ciklu starpkultūru dialoga veicināšanā Balvu novadā sadarbībā ar Balvu krievu kultūras biedrību „Razdoļje”, Balvu novada muzeju un Balvu valsts ģimnāziju organizējot kultūras pasākumu – koncertu „Laiks padziedāt”.

Balvu valsts ģimnāzijā pulcējās vairāk kā 90 vēsturnieki no visas Latvijas Vēstures skolotāju biedrības (VSB) Vasaras dienu Balvos ietvaros, kas notiks no 1.-3. augustam. Vasaras dienas Balvos organizē Balvu valsts ģimnāzijas vēstures skolotāja, vairāku grāmatu autore Irēna Šaicāne. Atklāšanas uzrunā viņa uzsvēra, ka Balvu apkārtnē vēsturiski mēs dzīvojām un dzīvojam kopā tik daudz un dažādas tautības. Pasākumā klātesošos priecēja dažādu tautību – latviešu, krievu un čigānu priekšnesumi - Tautas deju kopa „Rika” ar baltajiem tautas tērpiem un latviešu deju ritmu (Vadītājs Agris Veismanis), ansamblis „Razdoļje” izdziedāja krievu tautas dziesmas (Vadītāja Zoja Zaharova), Balvu un Upītes eksotisko deju studija „Samia” izdejoja čigānu deju soļus (Vadītāja Ilze Leišavniece). Tik dažādi vēsturiski esam, bet „Dzīvojam kopā”.

Paldies krievu kultūras biedrībai „Razdoļje”, TDK „Rikai” un eksotisko deju studijai „Samia”!

Biedrības "Radošās Idejas" īstenotais projekts "Dzīvojam kopā " (Nr.06) notiek LR Kultūras ministrijas finansētās un biedrības "Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs" īstenotās "Latgales NVO projektu programmas 2017" ietvaros.

Fotogrāfijas no pasākuma var aplūkot muzeja mājas lapas galeriju sadadaļā.

Biedrības „Radošās Idejas”

teritoriālā struktūrvienība Balvos