LAIKS MUZEJAM!

Trešdiena, 17 maijs 2017

Šogad Eiropas Muzeju nakts kopējā tēma Latvijā – Laiks.

Balvos šajā vakarā aicinām veltīt laiku SEV – savu “sakņu”, vēstures, skaistuma, vērtību, prasmju izzināšanai, priekam un atpūtai.

Plkst.19.00Balvu Valsts ģimnāzijas muzejāJūs gaidīs vēsturniece Irēna Šaicāne ar saviem palīgiem uz “Laiku dzīvesstāstam”, plkst 20.00ar svinīgu brīdi muzeja iekšpagalmā sāksies darbošanās Balvu Novada muzejā, bet no 20.30Balvu Bērnu un Jaunuešu centrsaicna veltīt “Laiku priekam”.

Dzīvojam laikā, kad visi kopā ejam uz Latvijas 100 gadi. Gatavojoties šim nozīmīgajam notikumam katram tiks dota iespēja ierakstīt video savu novelējumu dzimtajai zemei.

Muzeju naktī mūs atbalsta arī biedrība “ Radošas idejas” -  uzsakot īstenot „Latgales NVO projekta programmas 2017” projektu „Dzīvojam kopā”:

Aicinām veidot kopīgu Lupatu pinumu meistarklasē „Laiks prasmēm”

2017. gada 20. maijā Biedrība „Radošās Idejas” „Latgales NVO projekta programmas 2017” projekta „Dzīvojam kopā” ietvaros uzsāk pasākumu un meistarklašu ciklu sadarbībā ar Balvu novada muzeju un biedrību „Razdoļje”, organizējotKultūras pasākumu ar koncertu „Laiks skaistumam”un radošo meistarklasi „Laiks prasmēm”.

Aicinām ikvienu – lielu un mazu atnākt un radīt kopīgu Lupatu pinumu, uzzināt lupatu deķu vēsturi, nobaudīt deju grupas "Samia" eksotisko deju ritmus.

Mēs jūs gaidīsim 20 maijā no plkst. 20.00 līdz 24.00.  Balvu novada muzejā!